Trénink by měl být zábava pro všechny!

Mým cílem je, aby se na lekcích bavil nejen Váš pes, ale i Vy! Oba se učíte nové dovednosti bez zbytečného stresu a s dobrým pocitem, bez nátlaku a fyzických korekcí. Psi jsou jednoduše odměňováni za žádoucí chování. Připravte se, že budeme hrát spoustu her a budete potřebovat hodně odměn. A také budete hodně poznávat svého psa.

Lekce vždy sestavuji na míru každému týmu podle možností psa ale i vás jako psovoda. Individuální přístup najdete v celé spolupráci se mnou, dbám na něj také na skupinových lekcích i v online prostředí.

Lekce jsou zaměřené na pochopení nejen konkrétních cviků, ale hlavně na celém systému spolupráce. Protože jenom cviky nestačí. Pes potřebuje mít určité schopnosti a dovednosti, proto ráda napříč lekcemi zapojuji „koncepty hrou“ jako základ do běžného fungování i pro psí sporty. Vzájemný vztah má pro mě mnohem vyšší hodnotu než složené zkoušky. Snažím se, aby jste se psem našli hlavně společnou řeč a vzájemné pochopení.

 

LEKCE, KURZY A DALŠÍ AKCE naleznete v rezervačním systému DogRes 

VAŠE PRVNÍ LEKCE

Je vždy individuální. Je potřeba se lépe poznat, probrat vaše potřeby a očekávání, říci si jak budeme případně spolupracovat a jak to bude probíhat. Tyto lekce nabízím vždy po předchozí domluvě.

Jak postupovat?

 • Nejdříve se prosím zaregistrujte do mého rezervačního systému.
 • Můžete si vybrat termín pro kteroukoliv volnou vypsanou lekci (bez ohledu na její obsah). Pokud na lekci není nikdo přihlášený, nastavím ji pouze pro vás.
 • V případě, že jsou vypsané lekce někým obsazené, můžeme se domluvit na hodině před nebo po vypsaných lekcích -> pište na info.cuchej@seznam.cz nebo SMS na tel. 731 112 464.
 • Pokud se vám nehodí žádný z vypsaných termínů, určitě mi napište nebo zavolejte a společně to vymyslíme tak, abyste byli spokojení -> pište na info.cuchej@seznam.cz nebo SMS na tel. 731 112 464.
 • Cena 550 Kč za 55 min

 

DALŠÍ LEKCE

 • Přihlašujete se primárně přes rezervační systém. Není-li vypsaná žádná vhodná lekce pro vás, napište mi SMS na tel. 731 112 464.

Lekce probíhají nejčastěji v terénu na Praze 8,9 (přesné místo naleznete vždy v popisu lekce). K dispozici máme také vnitřní prostory cvičebny.

Pro detailnější informace mě kontaktujte na info.cuchej@seznam.cz nebo na tel. 731 112 464

Mám i fb stránku Čuchej.cz :: Lenka Ležalová sledujte mě!

 

SPOLUPRÁCE ONLINE

Online konzultace probíhají prostřednictvím konferenčního hovoru přes GoogleMeet. Mohou být teoretické i praktické. Ano, praktické. Sama jsem byla překvapená, jak se osvědčilo „cvičení z obýváku“ :-). Máte tak moje plné vedení, okamžitou zpětnou vazbu a dokážete se snadno posunout dál.

Začínáme vždy teoretickou lekcí, kde probereme vaše potřeby a očekávání, nastavíme spolupráci a dostanete tipy, díky kterým půjdete do akce. Následně si buď domluvíme praktickou konzultaci, kde cvičíte z pohodlí domova nebo mi posíláte videa ke zpětné vazbě a dostáváte další úkoly. Lze tedy vyhovět jak úplným nováčkům tak pokročilejším týmům. Těm, co mě už znají nebo teprve chtějí poznat.

A jak to funguje?

 • Nejdříve se prosím zaregistrujte do mého rezervačního systému.
 • Napište mi email na info.cuchej@seznam.cz s uvedením vašich časových možností (ideálně 2 konkrétní termíny, kdy máte na konzultaci čas).
 • Domluvíme si konkrétní termín. V den setkání obdržíte odkaz na GoogleMeet, kde budeme jenom spolu.
 • Vedu pro vás individuální TIMESHEET. Tedy tabulku, kde eviduji čas, který spolu strávíme nebo věnuji rozboru videí, požadavků či přípravě úkolů. Platba probíhá podle skutečně stráveného společného času, který sčítám jednou za týden.
 • Cena 550 Kč za 55 min, dále dle délky konzultace 9 Kč za 1 min

PRAKTICKÉ RADY, prosím věnujte jim pozornost před lekcí.

CO S SEBOU?

Pes – odpočatý, klinicky zdravý, očkovaný (v případě štěňátek základní očkování DHP alespoň 10 dní předem)

Postroj / obojek a vodítko – ne flexi, pro většinu lekcí není vhodné – mnohem lepší je pevné vodítko nebo stopovačka

Oblíbené pamlsky – dostatečné množství, ideálně více druhů

Oblíbená hračka – ideálně přetahovadlo

Klikr – pokud používáte (pokud ne, nic se neděje)

Deka, boudička – zkrátka místo, kde Váš pejsek může v klidu odpočívat (není nutné, ale vhodné zejména na venkovní tréninky)

Vhodné oblečení i obuv – pokud budeme cvičit v terénu

NEZAPOMÍNEJTE
Chceme se společně bavit a být spokojení. Proto prosím respektujte zásady, které k tomu přispějí. Vždy pamatujte zejména na tyto z nich:
√ na lekci choďte s odpočatým a vyvenčeným psem (nezapomeňte psovi dát možnost vyvenčit se i mezi cvičebními bloky)
√ háravé feny, reaktivní psy prosím nahlaste předem
√ vynechte výcvik v případě jakéhokoliv náznaku nemoci – kašel, průjem, náhlé kulhání, apod.
√ po svém psovi důkladně uklízejte
√ !! nevstupujte Vy ani Váš pes do prostoru, kde cvičí jiný pes (nenechávejte psy běhat na volno v blízkosti výcvikového prostoru)
√ !! buďte ohleduplní i v čase mezi cvičením a nepouštějte svého psa k ostatním bez předchozí domluvy
√ chovejte se ke svým psům, sobě navzájem ale i k okolí a vybavení slušně
Děkuji!